| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Μήκος | 35ft |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Χρώμα | τελωνειακή απαίτηση |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| όνομα | Οκτάγωνος ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός για τη γραμμή 69KV διανομής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 69kv |
| Ύψος | 25FT 30FT 40FT 45FT |
| thickenss | 2.5MM 2.75MM 3MM |
| Φορτίο σχεδίου | 500kg 750kg |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa 460mpa |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | YIXING |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Πάχος τοίχων | 136mm |
| waranty χρόνος | 15 έτη |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Q235 Q345 Gr65 |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Μήκος | ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ REQUESTMENTS ΤΟΥ ΤΕΛΩΝΕΙΟΥ |
| Σχήμα | ΚΥΚΛΟΣ Η ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνοί |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| Ύψος | 315m |
| Εγγύηση | 15 έτη |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Εφαρμογή | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Δάχος | 1-10 mm |
| Σχήμα | Πολύγωνο |
| Galvanization | ASTM A123 |