| Όνομα προϊόντων | Δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή δύναμης |
| Υλικό | Gr65 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Υλικό | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Ύψος | 10100m |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| ΥΛΙΚΟ | Q345 |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗΣ |
| ΧΡΩΜΑ | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΜΕΝΟΣ |
| ΥΨΟΣ | 9m |
| ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ | GALVANIZATION ΚΑΥΤΗΣ ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένο |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζεστή γαλβάνωση |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένο |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζεστή γαλβάνωση |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |