| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψόμετρο | 80FT 90FT 1400kg |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| ΥΛΙΚΟ | S355JR |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| ΠΑΧΟΣ | 2.510MM |
| SHAPE | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| GALVANIZATION | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Ανοχή της διάστασης | +-2% |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα προϊόντων | Δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή δύναμης |
| Υλικό | Gr65 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 460mpa |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |