| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Στυλ | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Tolance του dimenstion | +-2% |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Στυλ | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Tolance του dimenstion | +-2% |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Υλικό | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Χρώμα | τελωνειακή απαίτηση |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Μήκος | 35ft |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 235mpa |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Φλάντζα |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | παραδοσιακός χάλυβας Πολωνοί 9m 10m 650dan 800dan 1000dan Ακτή του Ελεφαντοστού |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| όνομα | Μαλαισία 15m 510kg 3.8mm ηλεκτρικός πόλος χάλυβα πάχους με FRP |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Μαλαισία 15m 510kg 3.8mm ηλεκτρικός πόλος χάλυβα πάχους με FRP |
| Ύψος | 15m |
| thickenss | 3.8mm |
| Φορτίο σχεδίου | 510KG |