| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική ενέργεια Πολωνός σύμπτυξης |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS (αμερικανική κοινωνία συγκόλλησης) Δ 1.1 |
| Αντίσταση φορτίων αέρα | 30m/s |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική ενέργεια Πολωνός σύμπτυξης |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής μετάδοσης |
| Μήκος | μέσα σε 14m μιά φορά που διαμορφώνει χωρίς ένωση ολίσθησης |
| Σχήμα | Οκτάγωνος, Polygonal ή εκλεπτυμένος γύρω από |
| Αντίσταση φορτίων αέρα | 30m/s |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | προσαρμοσμένος |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζεστή γαλβάνωση |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | 69kv ηλεκτρική γραμμή |
| Σχήμα | columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |