| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος δύναμης χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Πάχος | 1 χιλ. - 36mm |
| Ανοχή της διάστασης | +-2% |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Ανοχή της διάστασης | +-2% |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα Προϊόντος | 400kv ηλεκτρικός γαλβανισμένος πόλος πόλος χάλυβα μετάδοσης δύναμης πύργων χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή δύναμης |
| Υλικό | Gr65 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα προϊόντων | Δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή δύναμης |
| Υλικό | Gr65 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |