| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή δύναμης |
| Υλικό | Gr65 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα προϊόντων | Δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | S355JR= ASTM A572 Gr50 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | μεγάλο φέρον φορτίο Πολωνών χρησιμότητας μετάλλων 14m για τη γραμμή μετάδοσης χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 3mm 2.75mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| όνομα | υψηλή τάση 3 τμήμα οποιοσδήποτε ύψους δύναμης σωληνοειδής πόλος χάλυβα μετάδοσης ηλεκτρικός γαλβανισ |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 3 τμήμα |
| Ύψος | 70FT 75FT 80FT |
| Πάχος | 1mm30mm |
| Υλικό | Q235 Q345 Gr65 |
| Όνομα | Τύπος ιδρύματος 90FT -??????????? Galvanization Πολωνού δύναμης χάλυβα 2 segements Polygonal |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35 m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Χρώμα | τελωνειακή απαίτηση |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Ύψος | 8m |
|---|---|
| Μορφή Πολωνού | 16 πλευρές |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Φορτίο | 5kN |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | 33KV διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Ποιοτικός έλεγχος | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |