| Τύπος | πόλος χάλυβα |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | πόλος χάλυβα |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Πρότυπο | ISO 9001 |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35 m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ταφή |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Πρότυπο | ISO 9001 |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Ύψος | 14 μέτρα |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Υλικό | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO BV |
| Ύψος | 25ft 30ft 35ft |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Δάχος | 4mm |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| 404 Not Found | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |