| Υλικό | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO BV |
| Ύψος | 25ft 30ft 35ft |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Δάχος | 4mm |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Εφαρμογή | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Δάχος | 1-10 mm |
| Σχήμα | Πολύγωνο |
| Γκαλβάνιση | ASTM A123 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Ονομασία του προϊόντος | Στύλος από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης ζωγραφική |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνοί |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| Χρόνος ανελκυστήρων | 15 έτη |
| διάβρωση | ΑΝΤΙΔΙΑΒΡΩΤΙΚΉ |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | πόλος χάλυβα |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |