| όνομα | Οκτάγωνη χαμηλή τάση 69KV 20FT90FT χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός για τη γραμμή μετάδοσης διανομής ισχύ |
|---|---|
| Ύψος | 2090FT 69KV |
| thickenss | 2.5mm10mm |
| Φορτίο σχεδίου | 500-2000kg |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |
| Όνομα | μετάδοση δύναμης 69kv 138kv 220kvOverhead Πολωνοί για το ηλεκτρικό πρόγραμμα γραμμών υψηλής τάσης |
|---|---|
| Σχέδιο | 9m 3.8mm |
| Ύψος | 640m |
| Thickenss | 2.5mm40mm |
| Φορτίο σχεδίου | 2KN-100KN |
| Υλικό | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Λιμένας | ΣΑΓΚΆΗ ΠΑΝΤΑ |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Ύψος | 1080FT |
| Υλικό | Παραδοσιακή στήλη χάλυβα της Ακτής του Ελεφαντοστού 200dan 650dan 1000dan για τη μετάδοση |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας ηλεκτρικοί Πολωνοί |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Μορφή | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |
| όνομα | γαλβανισμένο μέταλλο Πολωνός 90FT 100FT 105FT με την καλύτερη τιμή ποιότητας και εργοστασίων |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 90FT 100FT 105FT |
| Ύψος | 90FT 100FT 105FT |
| thickenss | 320mm |
| Φορτίο σχεδίου | 12-40KN |
| Ύψος | 20100ft |
|---|---|
| Δύναμη | 69KV |
| Αγορά | Philppines, Αφρική |
| Πάχος | 130mm |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa 460mpa |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |