| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 235mpa/345mpa |
|---|---|
| εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Συγκόλληση | aws d1.1, ποσοστό διείσδυσης 100% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης, μέσο επίστρωμα 85um |
| Υψόμετρο | 15 μέτρα |
|---|---|
| Δύναμη | 10-550kv |
| Αγορά | Μπανγκλαντές |
| Δάχος | 4 mm/5 mm |
| Υλικό | GR65 αντοχή απόδοσης τουλάχιστον 460mpa |
| Υλικό | q235 q345 gr65 |
|---|---|
| Υψόμετρο | 60FT |
| Δάχος | 5 χιλιοστά |
| Τετάρτη | 69kv-550kv |
| ΔΕΣΜΟΥΣΗ | AWS D1.1 |
| Υλικό | Q235 Q345 |
|---|---|
| Ζωή | 50 χρόνια |
| ΔΕΣΜΟΥΣΗ | ΑΥΣΔ1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Σχήμα | Κονοειδές, πολυπυραμιδικό, στήλη, πολυγωνικό ή κωνικό |
| ύψος | 15 μέτρα |
|---|---|
| Δύναμη | 10-550kv |
| Αγορά | Μπανγκλαντές |
| Δάχος | 4 mm/5 mm |
| Υλικό | GR65 αντοχή απόδοσης τουλάχιστον 460mpa |
| όνομα | 11m 2section 3.8mm παραδοσιακή στήλη της Μαλαισίας με FRP και την πίσσα |
|---|---|
| Σχεδιασμός | δύο τμήμα |
| Ύψος | 11m |
| thickenss | 3.8mm |
| Φορτίο σχεδίου | 510 |
| Ύψος | 15m |
|---|---|
| Δύναμη | 10-550kv |
| Αγορά | Μπανγκλαντές |
| Πάχος | 4mm/5mm |
| Υλικό | GR65 δύναμη παραγωγής περισσότερο από 460mpa |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa |
|---|---|
| Ύψος | 5m 6m |
| Ανθεκτικός προστατευτικός βαθμός Electroshock | Βαθμός Ⅰ |
| Η αντιδιαβρωτική απόδοση περιβλημάτων | Κατηγορία Ⅱ |
| Εργασιακή ατμόσφαιρα του προσαρτήματος φωτισμού | -35 °C~+45 °C |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| ΥΛΙΚΟ | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| ΠΑΧΟΣ | 110MM |
| SHAPE | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| GALVANIZATION | ASTM A123 |