| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρικός στύλος |
|---|---|
| Δύναμη | 10 KV ~ 550 KV |
| Στρογγυλομορφία της διάστασης | + - 2% |
| Μέγεθος φλαντζών | 450 χιλιοστά |
| Πιστοποίηση | ISO9001 / BV / |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρικός στύλος |
|---|---|
| Δύναμη | 10 KV ~ 550 KV |
| Στρογγυλομορφία της διάστασης | + - 2% |
| Μέγεθος φλαντζών | 450 χιλιοστά |
| Πιστοποίηση | ISO9001 / BV / |
| Στυλ | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Tolance του dimenstion | +-2% |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Υλικό | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Χρώμα | τελωνειακή απαίτηση |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35 m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ταφή |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| όνομα | τυποποιημένος ηλεκτρικός γαλβανισμένος πόλος χάλυβα πόλων 45FT 3mm Φιλιππίνες NEA |
|---|---|
| Σχεδιασμός | δύο τμήμα |
| Ύψος | 45ft |
| thickenss | 3 χιλιοστά |
| Φορτίο σχεδίου | 500 KG |
| όνομα | γαλβανισμένοι πόλοι χάλυβα untility 12m Αφρική πόλοι με 3 επίπεδα όπλων |
|---|---|
| Σχεδιασμός | πόλοι untility 12m Αφρική |
| Ύψος | 12m |
| thickenss | 3 χιλιοστά |
| Φορτίο σχεδίου | 150 250 450 500kg |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35 m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Χρώμα | τελωνειακή απαίτηση |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| όνομα | ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός 7.5m με FRP για τη γραμμή διανομής |
|---|---|
| Σχεδιασμός | ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός 7.5m |
| Ύψος | 7.5m |
| thickenss | 3.8mm |
| Φορτίο σχεδίου | 510 |
| όνομα | Ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός 16 Μ με το διαγώνιο βραχίονα για τη γραμμή μετάδοσης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός 16 Μ με το διαγώνιο βραχίονα |
| Ύψος | 16M |
| thickenss | 4 mm |
| Φορτίο σχεδίου | 1280kg |