| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM Α 123 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Ικανότητα δύναμης | 10kV σε 220kV |
| Πάχος | 1mm 30mm |
|---|---|
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | μεγάλο φέρον φορτίο Πολωνών χρησιμότητας μετάλλων 14m για τη γραμμή μετάδοσης χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 3mm 2.75mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Κοστούμι για | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | 10M 33kv ηλεκτρική δύναμη Πολωνός γραμμών μετάδοσης για τον πύργο πόλων χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | 10kV καυτής εμβύθισης γαλβανισμένος ηλεκτρικής δύναμης μετάδοσης πόλος χάλυβα γραμμών σωληνοειδής |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | ISO9001 |
| χρόνος εγγύησης | 15 έτη |
| Ανοχή | +/2% |
| Υλικό | κράμα χάλυβα |