| Όνομα Προϊόντος | 16M υψηλής έντασης ηλεκτρική χρησιμότητα Πολωνοί πύργων Πολωνού χάλυβα μετάδοσης γαλβανισμένη γραμμή |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Τύπος | 33kv ηλεκτρική δύναμη Πολωνός γραμμών μετάδοσης για τον πύργο πόλων χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Ύψος | 35ft |
|---|---|
| τύπος βραχιόνων | ενιαίος βραχίονας |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Τάση | 110KV |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Πάχος | 1mm 30mm |
|---|---|
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ύψος | 8m |
|---|---|
| Μορφή Πολωνού | 16 πλευρές |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Φορτίο | 5kN |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Γραμμή Transmisson | 69kv |
|---|---|
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης διανομής δύναμης |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Ύψος | 30FT |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 25FT-45FT |
|---|---|
| Μορφή Πολωνού | Hexadecagon |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Φορτίο | 5kN |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Γραμμή Transmisson | 138kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Μορφή Πολωνού | Κωνικός |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 14 Μ |
|---|---|
| Υλικό | S355JR |
| Αξεσουάρ | Αναρρίχηση της σκάλας |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |