| Στυλ | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Στυλ | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ύψος | 14 Μ |
|---|---|
| Υλικό | S355JR |
| Αξεσουάρ | Αναρρίχηση της σκάλας |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Στυλ | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ύψος | 65ft |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 |
| Τμήματα | Τρία τμήματα |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 30FT |
|---|---|
| τύπος βραχιόνων | Διπλά όπλα |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Τάση | 66KV |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 14m |
|---|---|
| Τάση | 110KV |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 ή 460mpa |
| Φορτίο | 5KN ή 2.5KN |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 18 μ |
|---|---|
| Τάση | 132 kv |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 ή 460mpa |
| Φορτίο | 12.5 KN |
| Πάχος | πάχος τοίχων 4mm |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM Α 123 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |