| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Υλικό | Q345 |
| παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Μάρκα | MilkyWay |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Υλικό | Q345 |
| παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Μάρκα | MilkyWay |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Εγγύηση | 15 έτη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Ύψος | 10 m |
|---|---|
| Μορφή Πολωνού | 12 πλευρές |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345, ή 460mpa |
| Φορτίο | 2.5KN ή περισσότεροι |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Γραμμή Transmisson | 132kV |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Αναρριχηθείτε, γήινη ράβδος, μονωτές |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Πρότυπο | Συγκόλληση AWS D1.1 |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Γραμμή Transmisson | 69kv |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Αναρριχηθείτε, γήινη ράβδος, μονωτές |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Πρότυπο | Συγκόλληση AWS D1.1 |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Τύπος | Τύπος ενταφιασμών |
|---|---|
| Βάθος εγκαταστάσεων | 1.8m ή 2.3m υπόγειο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ύψος | 8m 27m |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Υλικό | Q345 |
| παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Μάρκα | MilkyWay |
| Τύπος | Τύπος ενταφιασμών |
|---|---|
| Βάθος εγκαταστάσεων | 1.8m ή 2.3m υπόγειο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ύψος | 8m 27m |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Γραμμή Transmisson | 69kv |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Αναρριχηθείτε, γήινη ράβδος |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Πρότυπο | Συγκόλληση AWS D1.1 |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |