| Ύψος | 65ft |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 |
| Τμήματα | Τρία τμήματα |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | Ενιαίος χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός τύπων γωνίας κυκλωμάτων |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft |
| Τάση | 69kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Γραμμή Transmisson | 69kv |
|---|---|
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης διανομής δύναμης |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Ύψος | 30FT |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 13m |
|---|---|
| Τάση | 230KV |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345, ή 460mpa |
| Φορτίο | 6.5KN ή περισσότεροι |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Γραμμή Transmisson | 69kv |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Αναρρίχηση της βαθμίδας |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Ύψος | 25ft |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 11m |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300 Dan |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Υλικό | Q345, Gr50 |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 30FT |
|---|---|
| τύπος βραχιόνων | Διπλά όπλα |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Τάση | 66KV |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 8m |
|---|---|
| τοπ πιάτο | Steel Plate |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Φορτίο | 2.5KN |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 7 μ |
|---|---|
| Σχήμα | Κωνικός |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 460mpa |
| Χρήση | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης χαμηλής τάσης |
| Πάχος | 2.75mm |
| Ύψος | 14m |
|---|---|
| Τάση | 110KV |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 ή 460mpa |
| Φορτίο | 5KN ή 2.5KN |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |