| Όνομα Προϊόντος | 11.8M ηλεκτρικός Πολωνός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 11.8m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | 11.8M ηλεκτρικός Πολωνός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 11.8m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Μορφή Πολωνού | Οκτάγωνος, Dodecagon, Hexadecagon |
|---|---|
| Ύψος | 25ft 75ft |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization ή butiuem |
| Τάση | 10kv-220kv |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Γραμμή Transmisson | 69kv |
|---|---|
| Χρήση | Γραμμές μετάδοσης υψηλής τάσης |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Ύψος | 30FT |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | Προσαρμοσμένος πολυ-κυκλωμάτων γωνίας τύπων ηλεκτρικός χάλυβας Πολωνών χάλυβα σωληνοειδής Q235 |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 110KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Ονομασία του προϊόντος | Pylon γραμμή Πολωνός ηλεκτρικής ενέργειας 25m 30m 50m γαλβανισμένη για τη δημιουργία του ηλεκτρικού |
|---|---|
| Ύψος | 11.8m |
| πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Υλικό | Q345 |
| παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Μάρκα | MilkyWay |
| συσκευασία | Γυμνή συσκευασία |
|---|---|
| Μήκος ενταφιασμών | 2000mm κάτω από το έδαφος |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 450 MPA |
| Τάση | 10kv-220kv |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | Μονο πύργος Πολωνού |
|---|---|
| Υλικό | Q345, Q235, Gr50 |
| Δομές | Αυτοφερόμενος πύργος |
| Τύπος πύργων | Τριγωνικός ή τετραγωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 ΤΟ EN 1011-1, ΤΟ EN 1011-2 ΤΟΥ /BS ΤΩΝ BS |
| Όνομα Προϊόντος | Μονο πύργος Πολωνού |
|---|---|
| εφαρμογή | Επικοινωνία Distrubution |
| Τμήμα | Τρία τμήματα |
| Ύψος | 15m 65m |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 ΤΟ EN 1011-1, ΤΟ EN 1011-2 ΤΟΥ /BS ΤΩΝ BS |