| Ονομασία του προϊόντος | 25m 45m 50m δικτυωτού πλέγματος πύργων μέσος χάλυβας Πολωνοί γραμμών μετάδοσης τάσης ηλεκτρικός |
|---|---|
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Ύψος | 11m |
|---|---|
| Υλικό Πολωνού | Steel Plate |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 460mpa |
| Χρήση | γραμμή μετάδοσης ηλεκτρικής δύναμης |
| Τύπος σύνδεσης | τύπος ενταφιασμών ή φλαντζών |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής ενέργειας |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πρότυπο | ISO |
| Χρόνος ανελκυστήρων | 50 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 7m30m |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Τύπος | Τύπος ενταφιασμών |
|---|---|
| Βάθος εγκαταστάσεων | 1.8m υπόγειο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ύψος | 8m 27m |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντων | Ηλεκτρική χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Μορφή | polygonal |
| Χρόνος Waranty | 15 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 7m30m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Δύναμης σωληνοειδής χάλυβα πύργος σειράς γραμμών πόλων 33kv μετάδοσης δομών ηλεκτρικός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 69kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | 11.8M ηλεκτρικός Πολωνός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 11.8m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |