| Ύψος | 8m |
|---|---|
| Χρήση | υπο- γραμμή διανομής stational |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Πρότυπο | Πρότυπα του Πακιστάν |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 35ft |
|---|---|
| τύπος βραχιόνων | ενιαίος βραχίονας |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Τάση | 110KV |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 7 μ |
|---|---|
| Σχήμα | Κωνικός |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 460mpa |
| Χρήση | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης χαμηλής τάσης |
| Πάχος | 2.75mm |
| Γραμμή Transmisson | 132kV |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Αναρριχηθείτε, γήινη ράβδος, μονωτές |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Πρότυπο | Συγκόλληση AWS D1.1 |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | 11.8M ηλεκτρικός Πολωνός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 11.8m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός ηλεκτρικής δύναμης τηλεπικοινωνιών τύπων γωνίας 10KV |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 110KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | 13.8kv οι Φιλιππίνες γαλβάνισαν το χάλυβα σωληνοειδής Πολωνός ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 30FT |
| Τάση | 13.8KV |
| Θεραπεία | Galvanization |
| Ύψος | 65ft |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Τμήματα | Τρία τμήματα |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | Ενιαίος χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός τύπων γωνίας κυκλωμάτων |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft |
| Τάση | 69kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |