| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | 33KV διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Ποιοτικός έλεγχος | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Ύψος | 8m |
|---|---|
| Μορφή Πολωνού | 16 πλευρές |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Φορτίο | 5kN |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | Προσαρμοσμένος χάλυβας σωληνοειδείς Πολωνοί ηλεκτρικής χρησιμότητας 110KV Polygonal |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 110KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Τύπος | σωληνοειδής πόλος χάλυβα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα προϊόντων | χάλυβας Πολωνός γραμμών μετάδοσης ηλεκτρικής δύναμης 15M 20M |
|---|---|
| Ύψος | 10M |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |
| Ύψος | 10 m |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 2.5 KN |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Υλικό | Q345, Gr50 |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Υλικό | Q345 |
| παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Μάρκα | MilkyWay |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Υλικό | Q345 |
| παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Μάρκα | MilkyWay |
| Γραμμή Transmisson | 110KV |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Αναρρίχηση της βαθμίδας |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Ύψος | 35ft |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Γραμμή Transmisson | 132kV |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Αναρρίχηση της βαθμίδας |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Ύψος | 25ft |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |