| Όνομα Προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 7m30m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | 1.1 παράγοντας ασφάλειας |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 7m30m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | 11.8M ηλεκτρικός Πολωνός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 11.8m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | 11.8M ηλεκτρικός Πολωνός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 11.8m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα προϊόντων | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Υλικό | Χάλυβας, GR65, με τη δύναμη 460mpa παραγωγής miminum |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση και διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Καυτή εμβύθιση που γαλβανίζεται, καυτός-εμβύθιση-γαλβανισμένος μετά από ASTM123 |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Υψος | Από τον πελάτη που απαιτείται |
| Τύπος | Τύπος ενταφιασμών |
|---|---|
| Βάθος εγκαταστάσεων | 1.8m υπόγειο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ύψος | 8m 27m |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Τύπος | υλικός πόλος δύναμης χρησιμότητας 27.5m 60KN GR65 για τη μετάδοση |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Ύψος | 45ft 50ft |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τύπος | Galvanization |
|---|---|
| Ύφος | εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Σχέδιο του πόλου | ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |