| Όνομα Προϊόντος | Galvanization ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Ανοχή διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Υλικό | Q345 |
| παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Μάρκα | MilkyWay |
| Όνομα Προϊόντος | 11M ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| τοποθετημένος τύπος | Ενταφιασμός |
| Ύψος | 11m |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία | Γραμμή μετάδοσης |
| Όνομα Προϊόντος | 14M ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| τοποθετημένος τύπος | Ενταφιασμός |
| Ύψος | 11m |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία | Γραμμή μετάδοσης |
| Κώδικας προϊόντων | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός Glanvanized |
|---|---|
| Χρήση | 132kv γραμμή μετάδοσης |
| Ύψος | 27M 45M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 8M 25M |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 14m |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Σχέδιο ή κατασκευή συνήθειας |
| Ύψος | 14M ή άλλο ύψος |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 7m30m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |