| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | Ηλεκτρικός πόλος χάλυβα ιστών δικτυωτού πλέγματος για το σωληνοειδή πύργο γωνίας μετάδοσης δύναμης χ |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Πιστοποιητικό | ΤΟΥ ISO BV |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένη ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Πάχος τοίχων | 136mm |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 15 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο ή τυποποιημένο σχέδιο |
| Ανοχή διάστασης | + - 2% |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Όνομα Προϊόντος | 8M ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Τύπος ενταφιασμών ή flance |
| Ύψος | 8M 25M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Όνομα Προϊόντος | 8M ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Τύπος ενταφιασμών ή flance |
| Ύψος | 8M 25M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Κώδικας προϊόντων | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Χρήση | 345kv γραμμή μετάδοσης |
| Ύψος | 8M 25M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Σχέδιο ή κατασκευή συνήθειας |
| Ύψος | 14M ή άλλο ύψος |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Μορφή | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ύψος | 40FT |
|---|---|
| Βάθος εγκαταστάσεων | 1.8m ή 2.3m υπόγειο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |