| Ονομασία του προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Σχεδιασμός πελατών |
| Υψόμετρο | 7-30 μέτρα |
| Τετάρτη | 132KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Ονομασία του προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Σχεδιασμός πελατών |
| Υψόμετρο | 7-30 μέτρα |
| Τετάρτη | 132KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Κώδικας | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Χρήση | 69kv-110kv kv γραμμή μετάδοσης |
| Ύψος | 27M 45M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Γραμμή μετάδοσης |
| Μορφή Πολωνού | Κωνικός, οκτάγωνος, στρογγυλός |
|---|---|
| Πάχος | 2.5mm, 2.75mm, 3mm |
| Ύψος | 8M 25M |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| εφαρμογή | 10kv-220kv γραμμή μετάδοσης |
| Μορφή Πολωνού | Κωνικός, στρογγυλός, οκτάγωνος |
|---|---|
| Πάχος | 2.5mm 5mm |
| Ύψος | 25ft 90ft |
| Τάση | 10kv-220kv |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Μορφή Πολωνού | Κωνικός, στρογγυλός, οκτάγωνος |
|---|---|
| Πάχος | 2.5mm 5mm |
| Ύψος | 25ft 90ft |
| Τάση | 10kv-220kv |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Μορφή Πολωνού | Οκτάγωνος, Dodecagon, Hexadecagon |
|---|---|
| Ύψος | 25ft 75ft |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization ή butiuem |
| Τάση | 10kv-220kv |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| συσκευασία | φύλλο φυσαλίδων, ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Τάση | 10kv-220kv |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Κώδικας | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Βαθμός | Κατηγορία μια |
| Ύψος | 60ft |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Γραμμή μετάδοσης |
| Κώδικας | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Βαθμός | Κατηγορία Ψ |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Γραμμή μετάδοσης |