| συσκευασία | Γυμνή συσκευασία |
|---|---|
| Μήκος ενταφιασμών | 2000mm κάτω από το έδαφος |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 450 MPA |
| Τάση | 10kv-220kv |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa |
|---|---|
| Ύψος | 5m 6m |
| Ανθεκτικός προστατευτικός βαθμός Electroshock | Βαθμός Ⅰ |
| Η αντιδιαβρωτική απόδοση περιβλημάτων | Κατηγορία Ⅱ |
| Εργασιακή ατμόσφαιρα του προσαρτήματος φωτισμού | -35 °C~+45 °C |
| ΥΛΙΚΟ | S355JR |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| ΠΑΧΟΣ | 2.510MM |
| SHAPE | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| GALVANIZATION | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Ονομασία προϊόντος | Δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατανομή ισχύος |
| Υλικό | Gr65 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 460 MPa |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα προϊόντων | Δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή δύναμης |
| Υλικό | Gr65 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Ύψος | 8m |
|---|---|
| Χρήση | υπο- γραμμή διανομής stational |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Πρότυπο | Πρότυπα του Πακιστάν |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 8m |
|---|---|
| Χρήση | υπο- γραμμή διανομής stational |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Πρότυπο | Πρότυπα του Πακιστάν |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Υλικό | Q345 |
| παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Μάρκα | MilkyWay |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Υλικό | Q345 |
| παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Μάρκα | MilkyWay |
| Επεξεργασία με συγκόλληση | AWS D1.1 |
|---|---|
| Υλικό | Q345 |
| Παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs την εβδομάδα |
| Μάρκα | MilkyWay |