| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένη ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| πάχος τοίχων | 136mm |
| Χρόνος Waranty | 15 έτη |
| Ονομασία προϊόντος | 25m 45m 50m δικτυωτού πλέγματος πύργων μέσος χάλυβας Πολωνοί γραμμών μετάδοσης τάσης ηλεκτρικός |
|---|---|
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Πάχος | πάχος 3.5mm |
|---|---|
| Βάθος εγκαταστάσεων | 2.3m υπόγεια |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ύψος | 16M |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ειδικότητα | 2090ft |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δάχος | 1-30 mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Τύπος | Τύπος ταφής |
|---|---|
| Βαθμός φυτών | 1.8 μέτρα κάτω από το έδαφος |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Υψόμετρο | 8 έως 27 μέτρα |
| εμφάνιση | Τρυβώδης, τριγωνική, γωνιακή, πλέγμα |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Τύπος | 45FT 50FT HT Τύπος NGCP πόλος κοινής ωφέλειας για τον εγκεκριμένο προμηθευτή στις Φιλιππίνες |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Δωμάτιο για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Συγκόλληση | AWS D1.1 |
|---|---|
| Υλικό | Q345 |
| Παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs την εβδομάδα |
| Μάρκα | MilkyWay |
| Συγκόλληση | AWS D1.1 |
|---|---|
| Υλικό | Q345 |
| Παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs την εβδομάδα |
| Μάρκα | MilkyWay |